Kamerë Mi Action, 4K

Kodi i produktit:
232751
Apertura maksimale e lentes:
2.8
Lansuar:
15. 3. 2018
Stabilizues imazhi:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 2160 (30fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
8000000

Si të porosisim në Gjirafa50?

17,840 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një aparat fotografik i jashtëm që regjistron video 4K në 30 frames për sekondë dhe deri në një rezolucion prej 3840 × 2160 pixels. Kamera ofron një shkrepje me kënd të gjerë 145 ° për imazhe panoramike. Ventilatorët me tinguj kualitativë do të kënaqen me zbatimin e një mikrofoni stereo. Ekrani 2.4-inç LCD me prekje përdoret për të kontrolluar kamerën. Ndërfaqja Wi-Fi dhe Bluetooth ju lejon të kontrolloni pajisjen tuaj nga distanca me telefonin tuaj inteligjent.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2.8
Apertura minimale e lentes:
2.8
Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.4
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2.5
EAN:
6970244527363
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia maksimale fokale [mm]:
3.2
Gjatësia minimale fokale [mm]:
3.2
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
16293
Lansuar:
15. 3. 2018
Lloji i kamerës:
Outdoor (për ambiente të jashtme)
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mbështetje për 4K / UHD:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
71,5 x 42,7 x 29,5
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Xiaomi
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
8000000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
3840 x 2160 (30fps)
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Bluetooth, micro USB, WiFi

Bashkangjitja Kamerë Mi Action edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE