Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtës JOBY Action, i zi

Kodi i produktit:
207106
EAN:
817024013509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01350
Lansuar:
4 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtësi për GoPro i prodhuar nga kompania amerikane Joby ju mundëson të realizoni fotografi shumë të bukura duke kapur gjithë pamjen. Ky mbajtës për GoPro është i qëndrueshëm, me shkop në rast se dëshironi ta përdorni, i përshtatshëm si dhe rri pezull mbi ujë. Sido që e përdorni mbajtësin çoftë vet apo me zgjatjen shtesë 2" ai do të kap të gjithë pamjen e atij momenti që ju po xhironi. Mbajtësi është i dizajnuar nga plastika dhe peshon 90 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
817024013509
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
GoPro
Kodi i prodhuesit:
E61PJB01350
Lansuar:
4 Shkurt 2017
Lloji i mbajtësit:
Për dorë
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme
Prodhuesi:
JOBY

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE