Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtëse për kamerë SP

Kodi i produktit:
175056
EAN:
4028017531108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53110
Lansuar:
22 Korrik 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie

Si të porosisim në Gjirafa50?

5,790 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania SP vjen me pajisje të mahnitshme të dizajnuara për fotografët që pëlqejnë të realizojnë fotografi në ujë, mbi ujë, por edhe nën ujë. Seti mund të zgjerohet ose të zëvendësojë pjesët që thyhen. Gjatësia e shufrës është 12" (30 cm) dhe përfshin një rrip dore. Kjo pajisje me rezistencë ndaj ujit është e përshtatshme për kamera GoPro HERO.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4028017531108
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
53110
Lansuar:
22 Korrik 2015
Lloji i mbajtësit:
Selfie
Mbajtëse për:
Kamerë për ambiente të jashtme, video kamerë
Prodhuesi:
SP Gadgets
Ueb-i i prodhuesit:
Sp-gadgets.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE