Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
E shitur
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
Foto e Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë

Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
92.04 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta

Instax Mini 11 është kamerë që ju mundëson të shkrepni fotografi dhe t'i printoni ato menjëherë në mënyrë që momentet më të rëndësishme të jetës tuaj t'i mbani në dorë me kualitet të lartë dhe të mprehtë. Kamera ka gjatësi fokale prej 60mm, mban bateri AA të cilat ju mundësojnë të shkrepni deri në 100 fotografi si dhe vjen me ngjyrë rozë.

EAN
4547410430981
Lansuar
4. 3. 2020
Garancioni nga prodhuesi
1 vit
Lloji i baterisë
AA
Përmbajtja e pakos
Remínek na zápestí
Kodi
16654968
Gjerësia mm
107,6
Lartësia mm
67,3
Trashësia mm
121,2
Viewfinder optikelektronik
Po
Besueshmëria
100 %
Përmasat H x W mm
107,6 x 67,3 x 121,2
Gjatësia maksimale fokale mm
60
Gjatësia minimale fokale mm
60
Distanca e fokusit m
0.3
Pesha pa bateri dhe karta g
293
Qëndrueshmëria për karikim
Cca 100 výtisku
Min. čas závěrky 1xx s
250
Prodhuesi
Fujifilm
Ngjyra
Rozë
Lloji i fotoaparatit
Instant (çasti)
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Fotoaparat Fujifilm Instax MINI 11, rozë
92.04 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo