1 / 1
E shitur
Foto e Bateri Patona Aku Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM

Bateri Patona Aku Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
34.72 €
30.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 25.01 €
Ju kurseni 4.70 €
-14%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Bateri zëvendësuese Li-Ion Premium. E projektuar për kamerat digjitale Canon EOS M dhe EOS M50, ka kapacitet prej 850 mAh.
Lansuar:
23. 11. 2018
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Bateri
I përdorshëm me:
Canon EOS M, Canon EOS M50
Dizajnuar për:
Fotoaparat
I përdorshëm me markat:
Canon
Kodi:
PT1297
Prodhuesi:
Patona
Kapaciteti [mAh]:
850
Tension [V]:
7.2
EAN:
4055655205399
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Bateri Patona Aku Canon LP-E12 850mAh Li-Ion PREMIUM
30.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo