1 / 3
E shitur
Foto e Çantë WENGER BC PRO për laptop dhe tablet 14 "/ 16", e zezë
Foto e Çantë WENGER BC PRO për laptop dhe tablet 14 "/ 16", e zezë
Foto e Çantë WENGER BC PRO për laptop dhe tablet 14 "/ 16", e zezë

Çantë WENGER BC PRO për laptop dhe tablet 14 "/ 16", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
193.75 €
182.46 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 152.05 €
Ju kurseni 11.29 €
-6%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë me dizajn modern me zgjidhje inovative për ruajtjen e sendeve tuaja të vlefshme, përfshirë një laptop. Është bërë nga poliester i qëndrueshëm balistik dhe është e përshtatshme për transport të sigurt të elektronikës delikate. Ju do të vlerësoni hapësirën me mbushje të butë për laptop 14 deri në 16 inç. Ajo gjithashtu ofron një xhep QuickAccess për tablet deri në 10 " dhe një ndarje me mbrojtje RFID. Falë sistemit Trolley Pass-Thru, ju lehtë mund ta lidhni çantën në dorezën e valixhes. Çanta ka dimensionet: 16 x 40 x 29 cm. Vëllimi i saj është 11 l, ndërsa pesha: 0.9 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Dimensionet e jashtme:
400 x 290 x 160
Kodi:
606464
Pesha kg:
0.9
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
16
Lansuar më:
14. 12. 2019
Prodhuesi:
WENGER
Ngjyra:
Zezë
EAN:
7613329064108
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë WENGER BC PRO për laptop dhe tablet 14 "/ 16", e zezë
182.46 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo