Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
Foto e Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi

Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
55.26 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Një këllëf mbrojtës praktik që mbron gjetësin tuaj AirTag nga gërvishtjet, goditjet dhe uji i padëshiruar. Ka një mbyllje që nuk rrëshqet në pjesën e përparme të kapakut dhe një ngjitëse të integruar 3M VHB në anën e pasme. Është shumë e lehtë për t'u ngjitur në shumicën e sipërfaqeve të sheshta. Këllëfi është bërë nga materiale të cilësisë së lartë që garantojnë qëndrueshmëri të lartë dhe jetëgjatësi.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CATATG1STBLK
Lansuar:
25. 11. 2021
Ngjyra:
E zezë
Përputhshmëria:
Apple AirTag
Prodhuesi:
Catalyst
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Këllëf i papërshkushëm nga uji Catalyst Stick It për Apple AirTag, i zi
55.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo