Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë
Foto e Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë
Foto e Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë
Foto e Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë

Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
9.98 €
10.84 €
-8%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
1 në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
A jeni pronar i një lokacioni inteligjent Apple AirTag dhe keni frikë se mos dëmtohet? Këllëfi RhinoTech është një aksesor i domosdoshëm për ju. Është bërë nga materiali cilësor, i cili është plastik ABS. Lokalizuesi mbrohet nga dëmtimi dhe humbja. Këllëfi është i kyçur dhe do ta mbrojë në mënyrë të përsosur gjetësin tuaj. Ai gjithashtu përfshin një lak praktik për fiksim.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirTag
I përdorshëm me markat:
Apple
Lansuar:
17. 5. 2022
Ngjyra:
E bardhë
Përputhshmëria:
Apple AirTag
Prodhuesi:
RhinoTech
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Këllëf mbyllës me lak RhinoTech për Apple AirTag, e bardhë
9.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo