Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Mbrojtëse Belkin për lokalizues Apple AirTag, me tel tërheqës, e zezë

Mbrojtëse Belkin për lokalizues Apple AirTag, me tel tërheqës, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
23.87 €

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Mbrojtëse cilësore për AirTag me mbajtëse të sigurtë dhe tel të fortë për lidhjen e lehtë. Dizajni i hapur lejon shikimin e të dy anëve. Skajet e ngritura shërbejnë për mbrojtje kundër gërvishtjeve.
Ngjyra:
Zezë
I përdorshëm me markat:
Apple
I përdorshëm me:
Apple AirTag
Kodi:
F8W974btBLK
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ueb-i i prodhuesit:
world.belkin.com
EAN:
7458837862514
Prodhuesi:
Belkin
V nabídce od:
21. 5. 2021
Besueshmëria:
100 %
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Mbrojtëse Belkin për lokalizues Apple AirTag, me tel tërheqës, e zezë
23.87 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo