Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë

Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.88 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Mbrojtëse prej lëkure në versionin me zinxhir nga COTEetCI do të mbrojë Apple AirTag nga humbja dhe dëmtimi. Mbrojtësja është bërë saktësisht sipas masës, në mënyrë që çipi të futet rehat në të. Falë kapëses metalike, mund ta lidhni lehtësisht lokalizimin inteligjent në zinxhirin e çelësit. Lëkura e përdorur dhe dizajni i thjeshtë i mbrojtëses përfaqësojnë një aksesor minimalist, i cili është gjithashtu një ndihmës praktik.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me:
Apple AirTag
I përdorshëm me markat:
Apple
Lansuar:
20. 4. 2022
Përputhshmëria:
Apple AirTag
Prodhuesi:
COTEetCI
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e kaftë
20.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo