Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë
Foto e Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë

Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
20.88 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Mbrojtësja prej lëkure në versionin e një varëse çelësash nga COTEetCI do të mbrojë Apple AirTag nga humbja dhe dëmtimi. Mbrojtësja është bërë saktësisht sipas masës, në mënyrë që çipi të futet rehat në të. Falë kapëses metalike, mund ta lidhni lehtësisht lokalizuesin inteligjent në varësen e çelësave. Lëkura e përdorur dhe dizajni i thjeshtë i mbrojtëses përfaqësojnë një aksesor të denjë minimalist, i cili është gjithashtu një ndihmës praktik.
I përdorshëm me:
Apple AirTag
Prodhuesi:
COTEetCI
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Përputhshmëria:
Apple AirTag
Lansuar:
20. 4. 2022
Ngjyra:
E verdhë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Mbrojtëse lëkure COTEetCI për Apple AirTag, e verdhë
20.88 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo