Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
Foto e Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër

Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.77 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
2 në stok Vetëm edhe 2
Transporti:
Pagesa të sigurta
Mbrojtëse e hollë e krijuar për mbrojtjen maksimale të AirTag tuaj. Është bërë nga silikoni i butë, fleksibël dhe shumë i qëndrueshëm i quajtur Liquid Silicone, i cili është shumë i këndshëm në prekje dhe nuk rrëshqet në dorë. Mbrojtësja është e pajisur me një unazë çeliku me një diametër prej 3 cm, falë të cilit mund të ngjitet lehtësisht në çelësa ose një çantë shpine. Ka dizajn të papërshkueshëm nga uji.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
21. 9. 2021
Ngjyra:
E kaltër
Përputhshmëria:
Apple AirTag
Prodhuesi:
FIXED
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Mbrojtëse silikoni FIXED me unazë Silky për Apple AirTag, e kaltër
13.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo