Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e USB marrës Navilock GPS NL-602U, e zezë

USB marrës Navilock GPS NL-602U, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
111.01 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 5
Transporti:
Pagesa të sigurta
Marrësi Navilock është USB aksesorë me GPS i cili mundëson lokalizimin e pajisjeve në të cilat është i integruar. Marrësi funksionon me USB port me kabllo të modelit standard dhe ka dimensione të vogla të cilat ja mundësojnë bartjen me vete kudo. Navilock funksionon me sensitivitet 160 dBm dhe merr sinjale në kohë të njejtë nga 50 kanale. Marrësi ka dimensione 65 x 45 x 22 mm, përkrahë sistemin Europian të navigimit Galileo dhe ka ngjyrë të zezë.
Kodi i prodhuesit:
61840
EAN:
4043619618408
Lansuar:
26 Nëntor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Prodhuesi:
Navilock
Ueb-i i prodhuesit:
Navilock.com
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
USB marrës Navilock GPS NL-602U, e zezë
111.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo