Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Lokalizues HELMER GPS LK 506
Foto e Lokalizues HELMER GPS LK 506
Foto e Lokalizues HELMER GPS LK 506
Foto e Lokalizues HELMER GPS LK 506
Foto e Lokalizues HELMER GPS LK 506

Lokalizues HELMER GPS LK 506

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
126.13 €
134.05 €
-6%

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 10
Transporti:
Pagesa të sigurta
Parandaloni vjedhjen e makinës tuaj dhe sende të tjera me vlerë. Lokatori i Helmer 506 përcakton koordinatat e sakta të pozicionit, të cilat do t'ju dërgojë me mesazhe SMS në numrin tuaj të telefonit. Ju mund ta përdorni me lehtësi këtë funksion duke futur thjesht kartën SIM në lokalizues, i cili përveç praktikueshmërisë së lartë, ofron edhe lidhje të lehtë me instalimin elektrik të makinës tuaj.
EAN:
8595568473554
Lansuar:
15. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
LOKHEL1004
Besueshmëria:
100 %
Prodhuesi:
Helmer
Ueb-i i prodhuesit:
Helmer-europe.cz
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Lokalizues HELMER GPS LK 506
126.13 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo