Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Lokalizues universal HELMER GPS LK 505 për kontrollin e lëvizjes së kafshëve, njerëzve, makinave

Lokalizues universal HELMER GPS LK 505 për kontrollin e lëvizjes së kafshëve, njerëzve, makinave

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
63.51 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
Lokalizues GPS për të kontrolluar lëvizjen e njerëzve, makinave, kafshëve dhe gjërave të tjera që ju interesojnë. Karakteristikat e tij janë: monitorimi në kohë reale, shpallja e pozicionit të fundit të njohur, përgjimi rreth lokalit, mikrofoni i integruar, përkufizimi i zonës së sigurt, paralajmërim i lëvizjes dhe shpejtësisë, paralajmërim i baterisë së ulët, dërgimi i të dhënave GPS përmes GPRS në një adresë IP. Karakteristikat tjera: - rrjetet e mbështetura: GSM / GPRS; - frekuenca GSM: 850/900/1800/1900; - saktësia e pozicionit: 5 m; - jetëgjatësia e baterisë: 80 orë në gjendje gatishmërie; - Lloji i baterisë: Bateri e rikarikueshme Li-jon 3.7 V, 800 mAh; - temperatura e punës: - 20 deri 55 ° C; - përmasat: 64 × 46 × 17 mm; - pesha: 50 g.
EAN:
8595568473721
Lansuar:
1. 7. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
LOKHEL1003
Gjerësia mm:
105
Lartësia mm:
27
Trashësia mm:
9.5
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
30
Përmasat H x W mm:
105 x 27 x 9,5
Qëndrueshmëria për karikim:
6 mesícu
Prodhuesi:
Helmer
Ueb-i i prodhuesit:
Helmer-europe.cz
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej menjëherë
Lokalizues universal HELMER GPS LK 505 për kontrollin e lëvizjes së kafshëve, njerëzve, makinave
63.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo