Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
E shitur
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
Foto e Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi

Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
119.51 €
124.50 €
-5%

Përfshirë TVSH-në

Disponueshmëria:
Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Navitel T757 LTE 7 "është tablet navigimi, me të cilën ju do të përjetoni jo vetëm argëtim, por ju gjithmonë do të udhëtoni besueshëm në rrugën për në destinacionin tuaj, pasi ajo është e pajisur me navigacion të plotë që punon si online dhe offline. Navigatori është i pajisur me një procesor të fuqishëm 4-core (bërthama) MediaTek MTK8735W, i cili së bashku me 2 GB memorie të mëdha dhe një kartë grafike të fuqishme, i lejon sistemit navigues të reagojë shpejt, pa probleme të shfletoni internetin, të lëshojë aplikacione, të luajë video me definicion të lartë, dhe luajnë lojëra sfiduese. Avantazhi i madh i pajisjes janë harta me përditësime falas. Pajisja ka një hartë shumë të detajuar që po zgjerohet dhe përmirësohet vazhdimisht. Lifetime Navigation ka mundësinë e përdorimit të përditësimeve të lëshuara gjatë funksionimit të pajisjes naviguese pa asnjë pagesë shtesë. Shfaqja merr një ekran IPS me prekje me diagonale 7 "dhe një rezolucion prej 1280 x 800 piksele.Për sistem, të dhëna dhe aplikacione përdoren 16GB memorie të brendshme, të zgjerueshme përmes kartës microSD Tabletë me GPS / GLONASS të integruar dhe një pajisje të plotë- Navitel Navigator Wireless WiFi dhe celular LTE janë një çështje sigurie, duke siguruar që ju të mbani kontakt, duke përfshirë lidhjen Bluetooth, wireless, microUSB dhe lidhësin audio. Pajisja është e pajisur me një bateri të integruar prej 2500 mAh dhe Android 8.1 është i parapërgatitur .
Mbështetje për 4G / LTE:
Po
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Modeli i procesorit:
MediaTek MTK8735W
EAN:
8594181740890
Ueb kamerë:
Po
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lexues i kartave të memories:
Po
Rezolucioni i ekranit:
1280 x 800 (WXGA)
Barteria [mAh]:
2500
Prodhuesi:
Navitel
Micro USB:
Po
Lloji i ekranit:
IPS
Frekuenca e procesorit [MHz]:
2666
Mbështetje për kartë SIM:
Po
Lansuar:
17. 4. 2019
Kodi:
Navitel T757 LTE Navi
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Memorie e brendshme [GB]:
16
Sistemi operativ:
Google Android
Përqindja e dështimit:
E panjohur
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Besueshmëria:
94 %, 96 %, 95 %
Diagonalja e ekranit ["]:
7
Bluetooth:
Po
Ngjyra:
Zezë
3G:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Navigator Navitel T757 LTE, 7", 2GB/16GB, i zi
119.51 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo