Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pajisje navigimi TomTom GO Discover, 6", Lifetime, e zezë

Pajisje navigimi TomTom GO Discover, 6", Lifetime, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
390.26 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Më shumë se 10 artikuj
Transporti:
Pagesa të sigurta
TomTom GO Discover ofron një ekran me prekje 6 " me rezolucion prej 1280 x 720 px. Ka 32 GB memorie të brendshme dhe 2 GB memorie operative RAM. Jetëgjatësia e baterisë është e mjaftueshme për deri në 48 minuta. Pajisja e navigimit ka një mbajtëse të thjeshtë të dyanshme, Bluetooth për thirrje pa përdorur duart dhe shërbime TomTom, WiFi (2.4 GHz dhe 5 GHz), qasje të përjetshme në TomTom Traffic, kontroll zanor, harta navigimi të klasit botëror me përditësime gjatë gjithë jetës.
Bluetooth:
Po
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1280 x 720 (HD)
WiFi:
Po
Gjerësia [mm]:
144,5
Hmotnost [g]:
280
Lartësia [mm]:
90.5
Besueshmëria:
100 %
Ueb-i i prodhuesit:
tomtom.com
Trashësia [mm]:
22.2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lexues i kartave të memories:
Po
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pajisje navigimi TomTom GO Discover, 6", Lifetime, e zezë
390.26 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo