Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kabllo karikimi USAMS SJ243 Lightning Smart Power Off, 2m, e kuqe

Kodi i produktit:
267052
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444958460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447852

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,740 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo karikimi dhe për të dhëna ka konektor Lightning. Mbështet teknologjinë Smart Power Off andaj ju nuk keni pse të shqetësoheni për kyqjen e pajisjes suaj gjatë natës. Gjatësia e saj është 2 metra.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6958444958460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447852
Lansuar:
9. 8. 2019
Lloji i kabllos:
Të dhëna, PSU
Ngjyra:
Kuq
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE