Karikues USAMS SJ356 Lightning Dual adapter, i zi

Kodi i produktit:
267167
Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, kufje
EAN:
6958444969640
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447865

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,050 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje cilësore, e përshtatshme për karikim por jo për transferim të të dhënave. Ka disa karakteristika që e bëjnë atë shumë praktik, si: audio, karikim, kontrollim të volumit, thirrjeve e të ngjajshme. Unaza metalike lidhet lehtësisht për ventilatorin e makinës dhe mund të shërbej edhe si mbajtëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dizajnuar për:
Celular, kufje
EAN:
6958444969640
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2447865
Lansuar:
17. 8. 2019
Lidhësit:
Lightning
Lloji i kabllos:
Për energji, lidhje, reduktim
Nga konektori:
Lightning
Ngjyra:
Zezë
Për lidhës:
Lightning (femër) 2x
Prodhuesi:
USAMS
Ueb-i i prodhuesit:
Usams.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE