Mbajtëse dhe karikues Forever DS-01 TFO, microUSB, e artë / rozë

Kodi i produktit:
241831
EAN:
5900495554376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATCMICRODSTFORG
Lansuar:
4. 8. 2018
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

1450.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5900495554376
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ATCMICRODSTFORG
Lansuar:
4. 8. 2018
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse karikuese
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Forever

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE