Mbrojtës MARVEL 001 për iPhone XS, e zezë

Kodi i produktit:
255117
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVPC060
Lansuar:
22. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Marvel 001 është mbrojtës i dizajnuar si një mbulesë e pasme për iPhone XS, në të zezë. Mbron nga gërvishtjet, papastërtitë dhe gjithashtu redukton efektet e rënies. Ka prerje të sakta dhe vrima për kamerën, altoparlantët, lidhësit, blicin dhe butonat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Apple
Kodi:
MVPC060
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE