Mbrojtëse EPICO për Huawei P Smart, me dizajn flamengosh ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
239418
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049097283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P Smart
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

Lekë1540.00 * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Ne stok (1 artikull)
100%
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596049097283
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P Smart
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi i prodhuesit:
27710102500003
Lansuar:
4. 7. 2018
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE