Mbrojtëse MARVEL Avengers 004 për Huawei Nova 3i

Kodi i produktit:
255266
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3i
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCAVEN986

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbrojtësi MARVEL Avengers për Huawei Nova 3i është mbrojtja e përkryer për telefonin tuaj nga gërvishtjet, papastërtitë dhe rëniet. E bërë nga TPU me sipërfaqe anti-rrëshqitëse, ka prerje precize për lidhjet dhe butonat.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei Nova 3i
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MPCAVEN986
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE