Mbrojtëse MARVEL Captain America 002 për Samsung J415 Galaxy J4+, transparente

Kodi i produktit:
255181
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596311057212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J4+
I përdorshëm me markat:
Samsung

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jepni mbrojtje telefonit tuaj celular duke shtuar stilin! Të gjitha këto do të bëhen me mbulesën mbrojtëse MARVEL Captain America 002. Falë tij, telefoni juaj do të shikojë botën e rrethuar nga bota komike e Marvel. Ky pajisje me stil është projektuar për Samsung J415 Galaxy J4+, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer. Ajo mbron pjesën e pasme të saj nga gërvishtjet, depozitat e papastra dhe gjithashtu redukton efektet e goditjeve të mundshme. Mbulesa ka një buzë të ngritur rreth ekranit, duke e mbrojtur atë nga gërvishtjet kur telefoni është i drejtuar poshtë. Prerjet precize përshtaten mirë lidhësit dhe nuk pengojnë përdorimin e tyre. Materiali i përdorur siguron dhe garanton një jetë të gjatë shërbimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8596311057212
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Samsung Galaxy J4+
I përdorshëm me markat:
Samsung
Kodi:
MPCCAPAM398
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE