Mbrojtëse Nillkin Nature TPU për Huawei P30 Pro, transparente

Kodi i produktit:
257275
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048171336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Pro
I përdorshëm me markat:
Huawei

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,600 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo mbrojtëse e bërë nga prodhuesi Nillkin, ofron mbrojtje të përsosur për telefonin tuaj duke ruajtur pamjen e tij natyrale. Ajo është bërë nga një plastik shumë e hollë (0,6 mm), mbulon në mënyrë të përkryer pjesën e prapme dhe pjesët anësore të telefonit dhe i mbron ato nga dëmtimet, gërvishtjet dhe depozitimet e papastërtive.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
6902048171336
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Huawei P30 Pro
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
2444415
Lansuar:
19. 3. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Pa ngjyrë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE