Mbrojtëse MARVEL 002 për Huawei P20 Lite, e kuqe

Kodi i produktit:
255128
Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MVPC910
Lansuar:
22. 2. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,100 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jepni mbrojtje telefonit tuaj celular duke shtuar stilin! Të gjitha këto do të bëhen me mbulesën mbrojtëse MARVEL 002. Falë tij, telefoni juaj do të shikojë botën e rrethuar nga bota komike e Marvel. Ky pajisje me stil është projektuar për Huawei P20 Lite, i cili përshtatet në mënyrë të përkryer. Ajo mbron pjesën e pasme të saj nga gërvishtjet, depozitat e papastra dhe gjithashtu redukton efektet e rënjeve të mundshme. Mbulesa ka një buzë të ngritur rreth ekranit, duke e mbrojtur atë nga gërvishtjet kur telefoni është i drejtuar poshtë. Materiali i përdorur siguron mbulimin e nevojshëm dhe garanton një jetë të gjatë shërbimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me markat:
Huawei
Kodi:
MVPC910
Lansuar:
22. 2. 2019
Lloji i mbështjellësit:
Mbështjellëse e prapme
Materiali:
TPU
Ngjyra:
Motiv
Prodhuesi:
MARVEL

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE