Mbajtëse e celularit ZBAM, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
243232
EAN:
0751571906207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
280
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale

Si të porosisim në Gjirafa50?

4250.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
0751571906207
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [mm]:
280
Gjerësia maksimale e pajisjes:
90 mm
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
HOLGEKKOXLPI
Lansuar:
22. 8. 2018
Lloji i mbajtësit:
Mbajtëse tripodi, tripod
Mbajtëse për:
Celularë
Pesha [kg]:
0,192
Prodhuesi:
Zbam
Ueb-i i prodhuesit:
Zbamdesign.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE