Altoparlant Mi Bluetooth, i kuq

Kodi i produktit:
231286
Bateri të integruar: :
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Teknologjia:
3.5mm
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
6,060 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar: :
EAN:
6954176836663
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
168
Kodi i prodhuesit:
16244
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lansuar:
23. 2. 2018
Lartësia [mm]:
58
Lidhje pa kabllo:
Bluetooth
Mënyra e përdorimit:
Wireless, për Celularë dhe Tablet, Portativ
Mikrofon:
Ngjyra:
Kuq
Pesha [g]:
270
Portet hyrëse:
3.5mm
Prodhuesi:
Xiaomi
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
85
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
20
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm
Trashësia [mm]:
24,5

Bashkangjitja Altoparlant Mi Bluetooth edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE