Kabllo Belkin MIXIT Lightning, 1.2 m, rozë

Kodi i produktit:
162259
Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458836613056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

2260.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo vjen nga kompania Belkin, një kompani lider në prodhimin e aksesorëve të ndryshëm. Kjo kabllo kualitative vjen me pjesën Lightning nga njëra anë dhe pjesën sinkronizuese nga ana tjetër. Interface i USB ofron përshtatshmëri me pajisjet Apple si: iPhone 4 / 5C / 5S, iPad i gjeneratës së katërt, iPod Nano i gjeneratës së shtatë, iPod Touch 5, dhe iPad Air. Pas kyçjes në mbushës (përshtatës) rryme, mund të përdoret edhe si kabllo mbushëse.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, laptop, PC, tablet
EAN:
7458836613056
Fundi i kabllos:
Drejtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjatësia [m]:
1,2
Kodi i prodhuesit:
F8J148bt04-PNK
Lansuar:
24 Tetor 2014
Lidhësit:
Lightning, USB 2.0
Lloji i kabllos:
Reduktuese, lidhëse (patch)
Nga konektori:
USB A (mashkull)
Ngjyra:
Rozë
Për lidhës:
Lightning
Prodhuesi:
Belkin
Ueb-i i prodhuesit:
World.belkin.com
Verzioni:
USB 2.0 (deri në 480Mbps)

Bashkangjitja Kabllo Belkin MIXIT Lightning edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE