Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Karikues Apple 18W USB-C

Kodi i produktit:
258306
Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
190198889973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MU7V2ZM/A

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5,920 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një karikues me përdorim të lehtë dhe të shpejtë për karikimin e pajisjeve Apple me konektor USB-C. * Për performancë optimale të karikimit, Apple rekomandon përdorimin e një karikuesi 11 "iPad Pro ose 12.9" iPad Pro (gjenerata e tretë). Karikuesi gjithashtu mbështet karikimin e shpejtë të iPhone 8 dhe më vonë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, Tablet
EAN:
190198889973
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
MU7V2ZM/A
Lansuar:
29. 3. 2019
Lidhësit:
USB-C
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE