Karikues makine CELLY për telefon 1A, rozë

Kodi i produktit:
201786
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735713401
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

930.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky karikues makine nga kompania Celly ju ndihmon ta karikoni telefonin tuaj me anë të një porti USB sa herë qe jeni në lëvizje. Përdor tension prej 12V deri në 24V, duke e bërë kështu të përshtatshëm për përdorim në çdo lloj makine. Kapaciteti i rrymës së këtij karikuesi është 1 A dhe ka një sistem që i mundëson parandalim të lidhjeve të shkurta. Falë dimensioneve të cilat i posedon ky produkt, nuk zë shumë vend në makinën tuaj. Ngjyra me të cilën vjen ky karikues është rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8021735713401
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim të shpejtë:
Jo
Kodi i prodhuesit:
CCUSBPK
Lansuar:
4 Nëntor 2016
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE