Karikues me USB CONNECT IT, 1xUSB port, 1 A, rozë

Kodi i produktit:
177290
Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
8595610606268
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-598

Si të porosisim në Gjirafa50?

1810.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi i prodhuar nga kompania CONNECT IT është karikues pa kabllo me USB port me 1.0 A i cili mundëson mbushjen me rrymë për pajisjet të cilat përdorin lidhës me USB port me 1.0A dhe 5V. Karikuesi lidhet me rrymë me 110 V ose 240 V me anë të pjesës standarde për prizë me dy gjilpëra dhe ka sistem të brendshëm për mbrojtje nga ngarkesat e tepërta dhe qarqet e shkurtra. Ka dizajn atraktiv dhe ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Navigator GPS, celular, MP3/MP4, tablet
EAN:
8595610606268
Energjia maksimale [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CI-598
Lansuar:
19 Janar 2016
Lidhësit:
USB 2.0
Numri i lidhësve USB:
1
Për makinë:
Jo
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE