Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Mbajtëse magnetike Nillkin me karikues wireless, e zezë (për panelin e parparmë të makinës)

Kodi i produktit:
228042
EAN:
6902048143029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4,330 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi wireless nga Nillkin është një zgjidhje e përshtatshme për të karikuar pajisjet celulare me teknologjinë Qi në makinën tuaj. Mbajtësja magnetike siguron një përshtatje të sigurt në automjet. Karikuesi punon në parim të induksionit elektromagnetik dhe nëse vendosni celular në të, do të fillojë menjëherë rimbushja. Rimbushja me valë siguron që celulari juaj të qëndrojë për gjatë kohëzgjatjes së udhëtimit. Kjo pajisje së pari zbulon llojin e mbrojtëses së celularit nëse është një mbrojtëse për Nokia Lumia, LG Nexus, Samsung Galaxy, ose iPhone, dhe çastaj fillon rimbushja. Sipërfaqja është jo e rrëshqitshme e veshur me PMMA për të parandaluar gërvishjen e celularit tuaj. E gjitha çka ju duhet të bëni është t'a vendosni celularin tuaj në mbajtëse dhe t'a zgjedhni këndin ideal të shikimit me rrotullim 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6902048143029
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
2435330
Lansuar:
16. 12. 2017
Lloji i mbajtësit:
Magnetike, për pjesën e përparme
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE