Mbajtëse karikuese (Wireless) Nillkin, për veturë, zezë

Kodi i produktit:
228042
EAN:
8595642266645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,980 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karikuesi nga Nillkin është një zgjidhje e përshtatshme për të karikuar pajisjet celulare me teknologjinë Qi në makinën tuaj. Mbajtësi magnetik siguron një përshtatje të sigurt në automjet. Karikuesi punon në parim të induksionit elektromagnetik dhe nëse vendosni telefon në të, do të fillojë menjëherë rimbushja. Rimbushja me valë siguron që telefoni juaj të qëndrojë për gjatë kohëzgjatjes së udhëtimit. Kjo pajisje së pari zbulon llojin e telefonit, nëse është një Nokia Lumia, LG Nexus, Samsung Galaxy, ose iPhone, dhe çastaj fillon rimbushja. Sipërfaqja është jo e rrëshqitshme e veshur me PMMA për të parandaluar gërvishjen e telefonit tuaj. E gjitha çka ju duhet të bëni është t'a vendosni telefonin tuaj në mbajtëse dhe t'a zgjedhni këndin ideal të shikimit me rrotullim 360 °.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595642266645
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Karikim pa kabllo:
Kodi i prodhuesit:
2435330
Lansuar:
16. 12. 2017
Lloji i mbajtësit:
Magnetike, për pjesën e përparme
Mbajtëse për:
Celularë
Prodhuesi:
Nillkin

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE