Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Orë e mençur Xiaomi Mi Sports, portokalli

Kodi i produktit:
228483
Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371963
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS

Si të porosisim në Gjirafa50?

9,070 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi të merreni me sport dhe dëshironi të mbani regjistër të progresit tuaj, atëherë juve ju duhet - Xiaomi Mi Sports Watch Basic. Gëzoni qëndrueshmëri të lartë falë mbrojtjes IP68. Ju nuk do të habiteni më nga moti i ligë, madje kjo orë mund të zhytet edhe në ujë. Ekrani është krejtësisht i lexueshëm edhe në rrezet të diellit dhe gjithmonë tregon informacionin që ju nevojitet. Ekrani ekonomik me diagonale 1.28 '' dhe falë aftësisë së tij reflektuese, ai i përgjigjet mirë dritës së jashtme. Pasi që lidhet me telefonin tuaj, ora shërben si një pasqyrë e njoftimeve të rëndësishme. Është i përshtatshëm me Android 4.4, iOS dhe versione më të reja. Lidhet në mënyrë të përkryer me dorën tuaj, falë rripit me gjerësi 20 mm dhe gjatësi 11 + 8.5 cm. Posedon teknologji të shumta si: matës të shpejtësisë, GPS, Glonass dhe sensorin e rrahjeve të zemrës. Për lidhjen me telefonin tuaj përdor teknologjinë Bluetooth 4.0. Bateria Li-pol me kapacitet prej 190 mAh ofron jetëzgjatësi maksimale deri në 45 ditë dhe rimbushet për vetëm 2.5 orë. Gjithashtu mbështet karikimin pa tel.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim IP:
IP68
EAN:
6970100371963
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
I përdorshëm me OS :
Android, iOS
Kodi i prodhuesit:
17167
Lansuar:
9. 1. 2018
Matje e pulsit:
Matje të menjëhershme
Ngjyra:
Portokalli
Pesha [g]:
32
Prodhuesi:
Xiaomi

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE