Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerbank DOCA, 26800mAh, e zezë

Kodi i produktit:
233767
Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595610621940
Energjia dalëse [A]:
1,5, 2, 3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
26 800

Si të porosisim në Gjirafa50?

12,370 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Powerbank DOCA me kapacitet prej 26,800 mAh. I përshtatshëm për smartphones, tableta dhe laptopë. Ku mbushës ka 3 porte dalëse duke përfshirë USB-C, me anë të cilëve ju mund të ngarkoni 3 pajisje në të njëjtën kohë. Kjo pasjisje mbushet plotësisht për 5 orë, ndërsa gjatë mbushjes së pajisjeve tjera mbron mbushjen e tepërt, nxehtësinë e madhe dhe posedon mbrojtjen e mbitensionit. Me këtë mbushës është e përfshirë USB me ndriçim, USB-C dhe adapterët Micro-USB, ndërsa bateria është e llojit Li-Io me kohë të mbushjes deri në 5 orë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celular, laptop, tablet
EAN:
8595610621940
Energjia dalëse [A]:
1,5, 2, 3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
26 800
Kodi i prodhuesit:
DOCA134
Lajmërues LED:
Lansuar:
28. 3. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x, USB-C
Lidhësit hyrës:
MicroUSB, USB-C
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
185 x 80 x 22
Pesha [g]:
665
Prodhuesi:
DOCA
Voltazhi dalës:
5 V, 9 V, 15 V, 20 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE