Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerbank DOCA YUKUMA, 10000mAh, i zi

Kodi i produktit:
233764
Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6933346203030
Energjia dalëse [A]:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000

Si të porosisim në Gjirafa50?

6,880 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi të udhëtoni apo të ecni pa pasur nevojë të brengoseni nëse celulari i juaj do të mbes pa bateri? Atëherë powerbank-u DOCA YUKUMA është zgjidhja e duhur për juve. Ky aksesor është shoqëruesi i përsosur për juve kudo që shkoni. Aksesori vjen me dizajn të hollë dhe modern i cili ju mundëson ta bartni me vete kudo që shkoni. Pos kësaj, ai ka kapacitet 10000 mAh, vjen i pajisur me 2x porte USB ( 5-2.1A / QC 3.0) dhe ka madhësi kompakte prej 160 x 85 x 15 mm. Ngjyra e powerbank-ut është e zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë, tablet
EAN:
6933346203030
Energjia dalëse [A]:
2.1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000
Kodi i prodhuesit:
DOCA130
Lajmërues LED:
Lansuar:
28. 3. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Materiali:
Alumin
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
160 x 85 x 15
Pesha [g]:
311
Prodhuesi:
DOCA

Bashkangjitja Powerbank DOCA YUKUMA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE