Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerbank FIXED Zen Power, 12 000 mAh, e zezë

Kodi i produktit:
234627
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680077731
Energjia dalëse [A]:
1, 2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

4,030 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ju bie shpesh të udhëtoni dhe doni të jeni në lëvizje? Powerbank FIXED është aksesi i duhur për ju. Karikoni pajisjen tuaj kudo dhe sa herë që dëshironi. FIXED Zen Power 12000 PowerBank është bërë prej plastike shumë të qëndrueshme të gomës për qëndrueshmëri, i cili ju ofron mundësinë të karikoni dy pajisje në të njëjtën kohë me dy porta USB output. PowerBank Zen Power 12000, ka dizajn kompakt, 2 porte USB, teknologji të shpejtë të ngarkimit me mbështetje të shpejtë të ngarkimit, dhe tregues LED të baterisë. Poashtu, powerbank-u ka kapacitet prej 12000 mAh, Li-Pol bateri, të paktën 500 cikle ngarkimi, efiçencë rreth 75%, si dhe prodhim 2x USB 5V / 1A + 5V / 2A. Përmasat 118 x 65 x 20.5 mm

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
8591680077731
Energjia dalëse [A]:
1, 2
Energjia hyrëse [A]:
2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
12000
Kodi i prodhuesit:
FIXPB-POW12-BK
Lansuar:
12. 4. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Pol (Lithium Polymer)
Ngjyra:
Zezë
Përmasat [H x W mm]:
65 x 118 x 20,5
Prodhuesi:
FIXED
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE