Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Powerbank Forever TB-012 TFO, 10.000 mAh, e hirtë

Kodi i produktit:
233004
Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495595706
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,610 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbani paisjen tuaj elektrike gjithmonë të karikuar dhe qëndroni të lidhur me shoqërinë përmes Power Bank xhepi Forever TB-012 TFO. Me dizajn praktik dhe kompakt është zgjidhja ideale për udhëtime të gjata duke ju mundësuar që ta mbani pranë vetes kudo. Vjen me një kapacitet prej 10000 mAh i cili do ta karikojë pa problem jo vetëm telefonin, por edhe tabletët, MP3 apo paisjet e navigacionit me shpejtësi të madhe. Ka dy porte USB-A që ju mundësojnë të karikoni dy paisje menjëherë. Statusi i baterisë mund të vërehet permesë dritave LED. Vjen në ngjyrë të hirtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Celularë
EAN:
5900495595706
Energjia dalëse [A]:
2
Energjia hyrëse [A]:
1
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
10000
Kodi i prodhuesit:
BAEPOWER10000TF1
Lansuar:
19. 3. 2018
Lidhësit dalës:
USB-A 2x
Lidhësit hyrës:
MicroUSB
Lloji:
Li-Ion (Litium-Ion)
Ndriçim LED:
Ngjyra:
Hiri
Prodhuesi:
Forever
Voltazhi dalës:
5 V

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE