Dritë flash CELLY Click Light Pro, për fotografim me celular, ngjyrë rozë

Kodi i produktit:
238751
EAN:
8021735741435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLICKLIGHTPROPK
Lansuar:
22. 6. 2018
Ngjyra:
Rozë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Lekë2740.00 * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8021735741435
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLICKLIGHTPROPK
Lansuar:
22. 6. 2018
Ngjyra:
Rozë
Prodhuesi:
CELLY
Ueb-i i prodhuesit:
Celly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE