Celular i mençur Alcatel 5V 5060D - 32GB, 3GB RAM, i zi

Kodi i produktit:
244322
Bluetooth:
Prodhuesi:
ALCATEL
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6762 (8x2 GHz)

Si të porosisim në Gjirafa50?

23430.00 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢

Përshkrimi i produktit

Alcatel 5V 5060D vjen me ekran widescreen, dizajn të bukur dhe kamerë dual të pasme për t'ju ofruar argëtim të çfarëdolloji dhe plotësim të të gjitha kërkesave të përditshmërisë tuaj.

Sorry, the description of the image is missing.

Celulari vjen i pajisur me procesorin 8 bërthamësh MediaTek MT6762 i cili kombinohet me 3GB RAM memorie dhe ekranin me madhësi 6.2", kualitet HD dhe rezolucion prej 1500 x 720 piksela për t'ju sjellur imazhe të detajizuara me ngjyra realistike si dhe hapjen e të gjitha aplikacioneve.

Sorry, the description of the image is missing.

Pos kësaj, produkti mban 32GB memorie për ruajtjen e të dhënave, mban kamerën e pasme dual me 12 + 2 megapiksela dhe atë të përparme me 8 megapiksela, është pajisur me portet microUSB dhe 3.5mm audio jack për lidhje me pajisje të tjera, mban baterinë me kapacitet prej 4000 mAh dhe funksionon me sistemin operativ Android 8.1 Oreo. Veçori e këtij celulari është edhe mundësia e zgjedhjes së menysë në gjuhë të ndryshme, madje edhe në gjuhën shqipe.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
4894461775340
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
2
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
850, 900, 1800 1900
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850 1900, 2100
Frekuencat e mbështetura LTE [MHz]:
800, 900, 1800, 2100, 2600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
74,55
GPS:
Jetëgjatësia pa u përdorur (standby) [h]:
650
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
4000
Kodi i prodhuesit:
5060D-2AALE12
Kohëzgjatja maksimale e bisedës [h]:
20
Lansuar:
11. 9. 2018
Lartësia [mm]:
153,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Nano SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje)
Madhësia e ekranit [inç]:
6,2
Mbështetje për NFC:
Memoria operuese [GB]:
3+
Memorie e brendshme [GB]:
32
Modeli i procesorit:
Mediatek MT6762 (8x2 GHz)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i kartave SIM:
2
OTG (On-The-Go):
Pesha [g]:
156
Prodhuesi:
ALCATEL
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
1500 x 720 (HD+)
Rezolucioni i kamerës së përparëme [MP]:
8
Rezolucioni i kamerës [MP]:
12
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
128
Standardet e celularit:
GSM, LTE, UMTS
Trashësia [mm]:
8.5

Bashkangjitja Celular i mençur Alcatel 5V 5060D - 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE