Kufje Genius HS-M225, të zeza

Kodi i produktit:
175969
EAN:
4710268250562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710193100
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,020 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Genius HS-M225 janë kufje pa kabllo të cilat vijnë me dizajn të jashtëzakonshëm, që ju mundëson të flisni me shokët tuaj apo të dëgjoni muzikë.Këto kufje peshojnë vetëm 12.6 g. Kufjet kanë frekuencë prej 20 Hz-15 kHz, rezistencë 16 Ohm dhe ndjeshmëri 92 dB.

Vlerësimet

Degjueset jane te mira, po ashtu posta ka ardhur brenda kohes.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268250562
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
31710193100
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje, Dëgjuese
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
92
Pesha [g]:
12,6
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
15
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-M225 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE