Celular myPhone IRON HAMMER 2

Kodi i produktit:
202784
Bluetooth:
Madhësia e ekranit [inç]:
4
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Slot për kartë memorie:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Lekë13910.00 * Përfshirë TVSH-në
Ne stok (10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse punoni në ndonjë vend ndërtimi, punëtori apo thjesht i dashuroni aktivitetet në natyrë, telefoni i mençur myPhone HAMMER Iron 2 do të ju shërbejë në çdo situatë ekstreme. Celulari përmbush standardet e kërkuara të qëndrueshmërisë me mbrojtje IP68 dhe ofron mundësitë e njëjta si çdo telefon tjetër i mençur. Operon me sistemin Android 6.0 Marshmallow. Merreni tani celularin e qëndrueshëm myPhone HAMMER Iron 2, i cili zgjat më shumë sesa mendoni.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Dual SIM:
EAN:
5902052866595
Frekuenca e bërthamës [GHz]:
1,3
Frekuencat e mbështetura 3G [MHz]:
900, 2100
Frekuencat e mbështetura GSM [MHz]:
850, 900, 1800, 1900
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
75,7
GPS:
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2 400
Kodi i prodhuesit:
TELMYAHIRON2OR
Lansuar:
19 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
136
Lidhës:
3.5mm (TRRS), micro USB 2.0
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i SIM kartelës:
Mini SIM
Lloji i telefonit:
Touch (me prekje), rezistent
Madhësia e ekranit [inç]:
4
Memoria operuese [GB]:
1
Memorie e brendshme [GB]:
8
Numri i bërthamave:
4
Numri i kartave SIM:
2
Pesha [g]:
282
Prodhuesi:
MyPhone
Radio:
Rezolucioni i ekranit [piksel]:
800 x 480 (WVGA)
Rezolucioni i kamerës [MP]:
5
Sistemi operativ:
Google Android
Slot për kartë memorie:
Slot për memorie me kapacitet max. [GB]:
32
Standardet e celularit:
GSM, UMTS
Trashësia [mm]:
16,3

Bashkangjitja Celular myPhone IRON HAMMER 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE