Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Lexues e-book PocketBook AQUA 2, i kaltër

Kodi i produktit:
214925
EAN:
7640152094439
Lloji i ekranit:
E-Ink
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
Trashësia [mm]:
9

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19,870 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i e-books PocketBook AQUA 2 vjen me ekranin me madhësi 6 inch dhe rezolucion 1024 x 758 piksela për t'ju sjellur lexim të këndshëm të librave tuaj më të preferuar. Pjesët përbërëse lexuesit të e-books përfshijnë procesorin me frekuencë 1GHz, 256 MB RAM memorie, 8GB hapësirë dhe 2 portet ( microUSB dhe 3.5 mm jack ). Gjithashtu mban teknologjinë WiFi, dimensionet e saja janë 174.4 × 114.6 × 8.3 mm dhe baterinë me kapacitet 1500 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640152094439
Ekran me prekje (touch):
Formatet e mbështetura:
ACSM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTML, CHM, MOBI, PDF, PRC, RTF, TXT, ZIP
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
114,6
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
1 500
Kapaciteti i memories së brendshme [MB]:
8
Kodi i prodhuesit:
EBKPK1542
Lartësia [mm]:
174,4
Lloji i ekranit:
E-Ink
Madhësia e ekranit [inç]:
6
Pesha [g]:
180
Prodhuesi:
PocketBook
Trashësia [mm]:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Lexues e-book PocketBook AQUA 2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE