Folie për Amazon Kindle PW3

Kodi i produktit:
179105
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595603622688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,040 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një folie për ta mbrojtur ekranin e dizajnuar për lexuesin elektronik Amazon Kindle PW3. Folia ofron mbrojtje 100% të ekranit. Ajo është e prodhuar për pajisje të ndryshme duke filluar nga telefonat deri të pajisjet e navigimit GPS dhe lexuesit elektronik e deri te tabletët ose kompjuterët personal. Ato u bën të njohura sidomos për tejdukshmërinë, ndërkohë që mbrojnë touch-in. Ky aksesor e mbron ekranin nga dëmtimet e sipërfaqes, pluhuri dhe kontaminues të tjerë. Folia është e bërë nga kualitet i lartë dhe i qëndrueshëm që garanton për zgjatje të jetës së saj. Me këtë detaj në pajisjen tuaj ju e zgjateni edhe jetëgjatësinë dhe lexueshmërinë e ekranit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595603622688
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AMA-KIPW3-D
Lansuar:
26 Shtator 2015
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE