Folie Screenshield për Amazon Kindle 8

Kodi i produktit:
206671
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595603634414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,320 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Folia Screenshield është një folie mbrojtëse për tabletin e serisë Amazon Kindle 8. Ajo ofron 100% mbrojtje për ekranin e pajisjes tuaj. Kjo folie është një mbrojtës i shkëlqyer ndaj dëmeve të mundshme që mund të shkaktohen nga gërvishtjet, pluhuri, yndyra dhe papastërtitë tjera. Kjo folie është e përbërë nga materiali me cilësi dhe qëndrueshmëri të lartë. Kjo folie është plotësisht transparente dhe nuk e pengon efektshmërinë touch të ekranit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595603634414
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 8
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AMZ-KIN8-D
Prodhuesi:
ScreenShield

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE