Këllëf C-TECH PROTECT, AKC-05, i zi

Kodi i produktit:
137546
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004798
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-05BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,500 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund lehtë të shkatërrohen dhe gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një këllëf për ti mbrojtur. Një i tillë është C-TECH PROTECT AKC-05, i cili është i dizajnuar për lexuesit elektronik të librave Pocketbook 624/626. Këllëfi C-TECH PROTECT AKC-05 është mbulesë e fortë plastike i cili në anën e sipërme është i bërë nga lëkura artificiale. E-book i juaj do jetë i mbrojtur gjatë transferimit ose ruajtjes së të dhënave në mënyrë perfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004798
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-05BK
Lansuar:
28 Shtator 2013
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE