Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf C-TECH PROTECT, AKC-06, i zi

Kodi i produktit:
137526
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004835
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 3 2015, Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-06BK

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2,670 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesit elektronik janë pajisje shumë të ndjeshme. Mund të shkatërrohen lehtë dhe të gërvishten. Prandaj, është në të mirën tonë për ta pasur një këllëf mbrojtës. Një i tillë është C-TECH PROTECT, i cili është i dizajnuar për lexuesin elektronik të librave Amazon Kindle Paperwhite dhe Kindle 3 2015. Këllëfi C-TECH PROTECT me trajtimin elegant dhe të qëndrueshëm të lëkurës artificiale siguron mbrojtje të madhe për Amazon Kindle Paperwhite. E-book i juaj do jetë i mbrojtur gjatë transferimit ose ruajtjes së të dhënave në mënyrë perfekte. Këllëfi ka prerje të formave speciale për të gjithë butonat dhe lidhësit, kështu që përdorimi i tij nuk ka ndonjë kufizim. Përveç këtyre cilësive që kanë të bëjnë me ruajtjen e jetëgjatësisë së produktit, ka edhe opsionet wake / sleep, ku lexuesi zgjohet ose fle varësisht a është i hapur ose mbyllur këllëfi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8594125004835
I përdorshëm me:
Amazon Kindle 3 2015, Amazon Kindle Paperwhite
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
AKC-06BK
Lansuar:
28 Shtator 2013
Materiali:
Lëkurë artificiale
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
C-Tech

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE