Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf CONNECT IT për Kindle Paperwhite, i kaftë

Kodi i produktit:
203864
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611491
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1029

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,540 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisjet elektronike janë shumë të ndjeshme, dhe për këtë arsye ato shumë lehtë dëmtohen apo gërvishten. Kështu që zgjidhja më e mirë për mbrojtjen e tyre është këllëfi mbrojtës nga CONNECT IT. Ky këllëf është i kualitetit më të lartë. Pjesa e brendshme është e punuar prej mikrofibrave dhe ka një sipërfaqe jo të rrëshqitshme dhe shumë të rehatshme. Ka një magnet që nuk e lejon hapjen aksidentale përderisa e bartni. Këllëfi ka dimensione prej 125 x 172 x 14 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
8595610611491
I përdorshëm me:
Amazon Kindle Paperwhite, Amazon Kindle Paperwhite 2, Amazon Kindle Paperwhite 3
I përdorshëm me markat:
Amazon
Kodi i prodhuesit:
CI-1029
Lansuar:
14 Dhjetor 2016
Ngjyra:
Kaftë
Pesha [g]:
99
Prodhuesi:
Connect IT
Ueb-i i prodhuesit:
Connectit-europe.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE