Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Këllëf Pocketbook 840, i kaftë

Kodi i produktit:
167382
Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
7640152092640
I përdorshëm me:
PocketBook 840
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBPUC-840-BR

Si të porosisim në Gjirafa50?

3,780 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania PocketBook sjell në treg këllëfin cilësor të dizajnuar për mbrojtjen e tabletit për lexim PocketBook 840. Ky këllëf ka material shumë cilësor dhe rezistent dhe siguron për mbrojtjen e ekranit dhe tërë tabletit tuaj nga gërvishtjet, pluhuri dhe papastërtitë tjera. Ky këllëf ka dizajn shumë të bukur me ngjyrë të kaftë dhe përveç mbrojtjes bën që tableti juaj të duket i veçantë nga të tjerët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
E-Book (tablet leximi)
EAN:
7640152092640
I përdorshëm me:
PocketBook 840
I përdorshëm me markat:
PocketBook
Kodi i prodhuesit:
PBPUC-840-BR
Lansuar:
20 Shkurt 2015
Ngjyra:
Kaftë
Prodhuesi:
PocketBook
Ueb-i i prodhuesit:
Pocketbook-int.com/cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE